DAĞITIM

DAĞITIM

Yazdır PDF

dagitim-hizmetiDAĞITIM SEÇENEKLERİ

İmzalı Raporlu Dağıtım (Adrese Çift Ziyaret)
Gönderi üzerindeki adreste alıcıya, alıcının 1.dereceden yakınları, komşusuna veya alıcı adına yetkili (danışma, sekreter, güvenlik ve evrak bölümü görevlileri) şahıslara adı, soyadı telefon ve imzası alınarak teslimat yapılır. Gönderilerin teslimatı anında adreste alıcıya, alıcının 1.dereceden yakınlarına veya alıcı adına yetkili şahıslara ulaşılamaması durumunda adrese Haber formu bırakılır. Haber formunu alan alıcının, 72 saat içerisinde aksun dağıtım & kurye'yi arayarak bildireceği gün adrese 2. ziyaret yapılarak gönderi teslimatı gerçekleştirilir.

# Bu dağıtım türünde iş bitiminde ayrıntılı (iadeler, iade sebepleri ve teslimat detayları) raporlama yapılarak müşteriye sunulur.

İmzalı Raporlu Dağıtım (Adrese Tek Ziyaret)

Gönderi üzerindeki adreste alıcıya,alıcının 1.dereceden yakınlarına veya alıcı adına yetkili(danışma ,sekreter,güvenlik)şahıslara adı,soyadı,telefonu ve imzası alınarak teslimat yapılacaktır.Gönderilerin teslimatı anında adreste alıcıya,alıcının 1.dereceden yakınlarına veya alıcı adına yetkili şahıslara ulaşılamaması durumunda ,alıcı adresinde elektrik, su ,gaz ibaresi veya apartman ismi alınarak gönderi posta kutusuna bırakılır.

# Bu dağıtım türünde iş bitiminde ayrıntılı (iadeler, iade sebepleri ve teslimat detayları) raporlama yapılarak müşteriye sunulur.

Kanıtlı  Raporlu Dağıtım
# Alıcı adresinden elektrik, su,gaz numaraları veya apartman ismi alınarak gönderinin posta atıldığı dağıtım yöntemidir. Bu dağıtım türünde iş bitiminde ayrıntılı (iadeler, iade sebepleri ve teslimat detayları) raporlama yapılarak müşteriye sunulur.

Adressiz Dağıtım
Hazırlanmış planlara bağlı kalmak koşulu ile belirli coğrafi alanda (cad, sok bulvar, mah, semt gibi) yapılan adressiz el broşürü veya tanıtım broşürü dağıtım yöntemidir.
Ek Hizmetler
Kurye dağıtım olarak müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak, onların gerçek faaliyet alanlarına odaklanmalarına yardımcı olmak ve zamanlarını daha verimli kullanmalarına katkı sağlamak için özel hizmetler sunuyoruz.
* Adres girişi
* Laser baskı
* Kesim
* Harmanlama
* Etiket Basımı
* Çoğaltma
* Katlama
* Zarflama
* Poşetleme

Göndermek istediğiniz evraklarınızı bize dijital ortamda verin, biz gelişmiş, güvenilir ve numaratörlü baskı merkezimizde bu evrakların baskısını yapalım, katlayalım, zarflayalım, poşetleyelim, verdiğinizi adreslere göre etiketleyip dağıtıma hazır hale getirerek, dağıtım servisimize aktaralım. İstediğiniz şekilde de dağıtalım.

Ya da basılı evraklarınızı verin, diğer tüm işlemleri (adres girişi,katlama, harmanlama, kesme, zarflama, poşetleme, etiketleme) yaparak dağıtıma hazır hale getirelim.

Çözüm Ortaklarımız